Čtyřiatřicetiletá žena si prošla peklem, které si umí představit jen málokdo. Matka desetiletého děvčátka naposledy vydechla poté, co ji zastřelil její bývalý partner. Odporný čin se stal jen krátce poté, co stáhla obvinění, které na svého ex podala, informoval web magazínu People.

Rachael Feazellová z amerického státu Indiana zemřela letos 27. listopadu. Její bývalý partner Ryan Hopkins na ni namířil zbraň a zmáčkl spoušť. Zbraň následně otočil proti sobě a zastřelil se. Krveprolití se odehrálo přímo před zraky malé dcery.

K vraždě přitom vůbec nemuselo dojít. Rachael totiž jen pár týdnů před tímto jen těžko uvěřitelným činem stáhla obvinění z trestného činu, které na svého expartnera podala kvůli napadení a vyhrožování. Podle jejích slov ji muž udeřil do tváře, kopal do ni, mířil na ni zbraní a ukradl ji psa, aby ji psychicky ranil.

Ryan proto skončil loni v dubnu v poutech a byl obviněný z ublížení na zdraví a zastrašování. „Držel ji jako rukojmí ve svém sklepě. Měl visací zámek na venkovní straně domu a kamery, které měl propojeny s mobilním telefonem,“ popsala webu teta zesnulé ženy Connie Henryová.

Z hrozivého vězení se Rachael podařilo utéct přes sklepní okno, které rozbila. „Milovala ho. Nerozuměli jsme tomu. Volala mi a ptala se, co má dělat. Já jsem ji řekla: Odejdi! Musíš od něj odejít. Ona se ale k němu vždy vrátila,“ prozradila teta. Koncem listopadu však došlo k nejhoršímu a jen desetiletá dívenka přišla o matku.