Pokud patříte mezi milovníky čokolády, raději dál už nečtěte. Žena na sociální síti totiž zveřejnila video, ve kterém ukázala, jak ve skutečnosti vypadá kakaový lusk uvnitř. Věřte, že byste raději zůstali v hluboké nevědomosti. 

Čokoládu zná jistě moc dobře mnoho z nás, jak přesně ale vypadá kakaový lusk, už ví zřejmě málokdo. Sophia Rose proto na TikToku zveřejnila video, ve kterém detailně ukázala, jak skutečně vypadá plodina, ze které se oblíbená pochoutka vyrábí, informoval deník Daily Mail.

@sophiargrebRoasted COCOA Nibs #chocolate #cocoapod #fyp #hersheys #stepbysteptutorial #valentinesday #inlove #feelgood♬ Put Your Records On – Ritt Momney

Video už zhlédly více než tři miliony uživatelů sociální sítě. Sophia na něm ukazuje kakaový lusk, ze kterého sundá slupku a ukáže, co se pod ní skrývá. „Uvnitř jsou kakaové boby obalené lahodnou sladkou bílou vrstvou,“ popsala žena.

Mnoho diváků záběry znechutily, někteří dokonce slíbili, že už nikdy nebudou jíst čokoládu. „Myslela jsem, že je to obří larva,“ okomentovala jedna z divaček. „Proč jsem si myslel, že je to nějaké mořské stvoření,“ ptá se další z uživatelů.

„Nejsem nadšený z toho, že jsem viděl, jak to vypadá,“ pokračují lidé v komentářích. „Zvedněte ruku ti, kterým je skoro padesát let a neměli jste vůbec ponětí, že takhle vypadají kakaové boby i přesto, že čokoládu milujete po celý svůj život,“ dodal jiný z diváků videa.