Že se nevyplácí věřit všemu, co se píše na internetu, se přesvědčil mladík, který málem přišel o svou mužskou chloubu. Své přirození si totiž chtěl zvětšit pomocí kovového kroužku. Ten si na penis nasadil, aby zapůsobil na dívku. Namísto rande nakonec skončil v rukou lékařů.

Thajští lékaři řešili kuriózní případ mladíka, který si na internetu přečetl, že kovový kroužek pomůže ke zvětšení mužské pýchy. Povzbuzen zaručenou radou si proto ze svého nářadí vybral matici a pomocí dětského olejíčku si ji nasadil na svůj penis, informoval deník Daily Mail.

Namísto požadovaného efektu mu však penis začal nepřirozeně opuchat a dostavily se i bolesti. Protože si nedokázal kroužek sám sundat, rozhodl se v sobotu odpoledne zavolat záchranku, která ho převezla do nemocnice v Bangkoku. Lékařům přiznal, že se takovýmto kuriózním způsobem připravoval na valentýnské rande. Velikostí svého přirození chtěl totiž zapůsobit na partnerku.

Než se ale mladík odhodlal zavolat pomoc, s problémem bojoval téměř dva dny. Operace nakonec trvala téměř hodinu, než se lékařům podařilo kroužek odstranit. „Bál jsem se, že mi budou muset amputovat penis. Opuchl tak hodně, že jsem myslel, že mi praskne,“ přiznal deníku mladý muž.

I přes obavy se nakonec lékařům podařilo kus kovu odstranit bez komplikací a mladíkovi naordinovali antibiotika a protizánětlivý krém. „Byl to jeden z nejdivnějších případů, s jakým jsme se kdy setkali. Většinou k nám chodí lidé s prstenem zaseknutým na prstu,“ popsal jeden z lékařů Winai Pong.

Akce na záchranu mužova penisu měla nakonec šťastný konec a podle lékařů zvláštní dobrodružství nezanechalo na jeho pýše trvalé následky. Nejbližších pár týdnů si ale randě určitě neužije.