Mnoho maminek jistě potvrdí, že děti nepřinášejí jen radosti, ale občas také trápení. Obzvlášť, když v sobě projeví umělecké nadání a začnou malovat na všechna místa ve vašem bytě. Problém se sedačkou počmáranou od propisky musela řešit i máma z Austrálie. Objevila jednoduchý trik, který vás vyjde na pár drobných.

S nápadem, jak levně a efektivně vyčistit popsanou sedačku, přišla maminka Liesl Elizabeth z předměstí australského města Perth. Na sociální sítí zveřejnila návod, jak nahradit drahé čistící prostředky. Namísto nich použila běžně dostupný výrobek, který se dá i v Česku pořídit už za pár desítek korun.

@cleanfreak_cleaningco

Pen removal! #perth #fyp #cleaning #cleanfreak #cleantoks #cleantok #cleaninghack #tips #follow_me #pen #hairspray

♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Ve videu na TikToku žena ukazuje, jak na místo popsané od propisky nastříká běžný lak na vlasy. Ten nechá na sedačce několik minut zaschnout a poté jej setře mokrým hadříkem. Nevzhledná čmáranice od propisky v tu chvíli jako zázrakem zmizí, popisuje deník Daily Mirror.

Návod australské maminky se okamžitě stal na internetu hitem. Video už vidělo téměř milion lidí a získalo více než 92 tisíc lajků. Na mnoho hospodyněk jednoduchý trik zapůsobil. „Mám chuť si pomalovat vlastní sedačku, jen abych to vyzkoušela,“ okomentovala jedna z nich.