Zpěvačka Adele se po šesti letech vrátila na scénu a její fanoušci už se nemohou dočkat koncertů a nových skladeb, které si budou moci vychutnat. Situace se však zkomplikovala a kvůli zásobování a epidemii covidu-19 musela své turné přesunout. Nepříjemnou zprávu se rozhodla oznámit osobně na svých sociálních sítích. Ve videu se však neubránila slzám.

„Moc mě to mrzí, ale moje show není připravená. Snažili jsme se udělat vše, co jsme jen mohli, abychom to dali dohromady včas. Ale kvůli zásobování a covidu jsme nebylo schopni show připravit. Mrzí mě to, ale nestihli jsme to. Jsem moc naštvaná a stydím se, že je to takto na poslední chvíli. Opravdu mě to moc mrzí. Dokončíme to a oznámíme nové termíny. Mrzí mě to,“ oznámila Adele se slzami v očích.

Slavná Adele patří mezi interpretky, na kterou lidé nezanevřeli ani po šesti letech, kdy nebyla na hudební scéně aktivní. První skladbu s názvem Easy on me, kterou po pauze zpěvačka zveřejnila na YouTube, zhlédlo jen za tři měsíce více než 228 milionů lidí.

Adele je jednoduše legendou, které fanoušci určitě problémy s koncerty prominou. O to víc budou netrpělivě čekat na moment, kdy ji znova budou moci vidět na pódiu v plné síle.

Jak se říká, po bouřce vždy vyjde slunce a žádná bolest a trápení netrvá věčně. Adele prošla v posledních letech pády a těžkými chvílemi, které souvisely s jejím rozvodem. Dnes je však zpět a snad si přitáhla do života už jen dobré věci. Změnila image, našla si přítele a kromě práce na nové hudbě se začala věnovat i módě. Na sobě nosí trendy a luxusní kousky, které jsme předtím neměli možnost na nikom vidět.