Slavná zpěvačka Ewa Farna se ve středu na sociální síti pochlubila radostnou novinou. Zlatá slavice porodila své druhé dítě. Dvou a půl letý chlapeček Artur se tak dočkal sestřičky Elly.

„Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen #makekidsnowar,“ napsala zpěvačka. Osmadvacetiletá Ewa zároveň zveřejnila na sociálních sítích fotografii, na které drží svůj malý poklad v rukách. Farna před porodem pracovala do poslední chvíle, stihla například převzít Zlatého slavíka a vydat novou desku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Že čeká druhé dítě, oznámila zpěvačka skutečně originálním způsobem. Zatímco první těhotenství Farna odhalila ve videoklipu k písni Ta o nás, o druhém informovala fanoušky společně s novým albem UMAMI. „Tohle “dítě” v podobě alba se zrodí se začátkem prosince,“ napsala tehdy. 

„Pak jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka,“ dodala s tím, že se společně s manželem Martinem Chobotem (32) stanou za několik měsíců dvojnásobnými rodiči. K příspěvku pak přidala fotku zachycující její tělo v již pokročilém stadiu těhotenství.

Prvorozený syn Artur se narodil na konci května roku 2019. Otázkou zůstává, zda půjde zpěvačka ve šlépějích své bývalé lásky, písničkáře Tomáše Kluse (35). Ten má totiž s manželkou Tamarou (33) už tři potomky.