Populární zpěvačka Rihanna (33) čeká miminko. Je těhotná se slavným raperem, kterého hudební fanoušci znají pod jménem A$AP Rocky. Rodačku z Barbadosu se po boku svého přítele podařilo vyfotit minulý víkend v ulicích New Yorku, kde si hrdě vykračovala v rozepnuté růžové bundě, ze které vykukovalo zaoblené bříško.

Třiatřicetiletá zpěvačka a podnikatelka čeká první miminko s raperem, o kterém se dlouhé roky spekulovalo, zda je a nebo není jejím přítelem. Dohady o tom, že spolu randí, sahají až do roku 2012. Ani jeden z nich však spekulace nepotvrdil, připomíná web časopisu Glamour.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený People Magazine (@people)

Mezitím však Rihanna měla vztah se saudským miliardářem Hassanem Jameelem nebo raperem Travisem Scottem.

Rocky se o zpěvačce vyjádřil jako o lásce svého života před necelým rokem a od té doby je jejich vztah oficiální. „Život je mnohem lepší. Myslím si, že když je to ta pravá, poznáte to. Je to ta pravá,“ rozplýval se nedávno slavný rapper v rozhovoru pro magazín GQ. Poté, co se dvojici minulý víkend podařilo vyfotit v New Yorku, bylo každému vše jasné.

Na důkaz lásky ji slavný rapper na jednom ze snímků z procházky po světové metropoli políbil na čelo. Oba vypadali šťastně a zdá se, že rodičovství si budou užívat naplno. Zpěvačka před časem v jednom z rozhovoru prozradila, že v průběhu nejbližších deseti let by chtěla mít tři nebo čtyři děti.