S těhotenstvím přicházejí i ranní nevolnosti. Některé nastávající maminky si jich téměř nevšimnou, jiné jimi doslova trpí. To je případ i mladé maminky z Británie. Problémy s jejím ranním zvracením má překvapivě i její sousedka.

Nastávající maminka se svěřila sociálním sítím s poněkud nečekanými trablemi a otázkou, jak má situaci řešit. Těhotná žena bydlí v nájemním bytě a kvůli těhotenství zvrací i několikrát denně. Stala se tak trnem v oku své sousedce.

Jednou na mě zaklepala má sousedka a řekla mi, že celou dobu zvracím strašně nahlas a že ona má dávivý reflex pokaždé, když slyší někoho zvracet. Téměř se prý poblila po tom, co mě slyšela,“ svěřila se nešťastná těhulka.

Prý si má u toho pustit vodu, hudbu nebo si zapnout ventilátor v koupelně, aby přehlušila nelibé zvuky. „Jsem v prvním trimestru a ještě jsem to neoznámila ani své rodině, takže jsem to nechtěla říkat ani své sousedce,“ vysvětlila žena nezvyklou situaci.

Sousedka ale naznačovala, že snad zvrací úmyslně. „Měla jsem pocit, že jí to musím vysvětlit,“ dodala žena. Své sousedce se omluvila a řekla jí, že si příště, až to na ní přijde, pustí ventilátor, aby zvuky přebila. Ale nemůže to slíbit, protože nevolnost přichází neplánovaně a velmi rychle.

Krycí zvuky jí ale nepomohly. Sousedka si přišla stěžovat znova a tentokrát vyhrožovala, že si bude stěžovat správcům budovy, pokud nepřestane. Podle lidí v komentářích ale správci neudělají nic.

A co jako udělají? Zakážou zvracení? To si jako myslí, že si řeknou ‚a jo, tisíckrát se omlouváme‘ a zvukově odizolují její byt?“ ptal se jeden z komentujících. „Jestli jí vadí zvuky zvracení, co teprve až se vám to dítě narodí a probrečí celou noc?“ poznamenal další.