Když není muž spokojený se svým autem, koupí si lepší. Když není spokojený se svou manželkou, najde si jinou. Když ale není spokojený s velikostí svého „nádobíčka”, mnoho možností nemá. Existují sice operace, které mohou penis značně zvětšit, jejich ceny jsou však vysoké a mnohdy nezaručují požadovaný výsledek. Muž z Uruguaye se proto rozhodl vyřešit svůj problém po svém…

Menší penis může pro muže znamenat velký problém, který v krajních případech rázně ovlivňuje jeho sexuální život. S podobnými obtížemi se dlouhou dobu potýkal i dvaašedesátiletý muž z Uruguaye, jenž se nakonec rozhodl svou chloubu za pomocí prapodivné techniky zvětšit. A nenapadlo ho nic lepšího, než si do penisu vstříknout motorový olej. S informací přišel portál BMJ Case Reports.

Sex si neužije a má zdeformovaný penis

Nejen že mu tato praktika způsobila sexuální dysfunkci, ale také mu na penisu začal narůstat zvláštní útvar. Ten se po dobu deseti let neustále zvětšoval, až nakonec muž přispěchal do nemocnice. Podstoupil vyšetření prostřednictvím magnetické rezonance, díky čemuž lékaři zjistili, že je útvar připomínající nádor omezen na kožní a podkožní tkáň. Následně jej diagnostikovali jako sklerozující granulom penisu.

Sklerozující granulom je reakce na vpravování cizích látek do těla. Dochází k němu hlavně v případech vpichu injekcí do penisu za účelem jeho zvětšení. Muži v takovým případech využívají nejrůznější látek jako jsou silikon, vazelína, kolagen a kyselina hyaluronová. V tomto případě také motorový olej. Lékaři pacientovi nabídli možnou léčbu, ten ji však z neznámého důvodu odmítl.

Penis svítil v barvách duhy

Aby toho však nebylo málo, výrůstek nebyl tím jediným, co muže trápilo. Lékaři totiž útvar popsali jako oblast s duhovým zobrazením. Podobný jev byl již v minulosti popsán například v souvislosti s nádory, nikdy k němu ovšem nedošlo u sklerozujícího granulomu. „Věříme, že je tento duhový vzhled způsoben dichroismem, který vzniká interakcí polarizovaného světla s místními strukturami, jako jsou kolegan a lipidy. Tyto látky mají variaci indexu lomu a vytvářejí změny v odrážejícím se světle. To je následně přenášeno v různých vlnových délkách a lidské oko jej vnímá jako různé barvy,” nechal se slyšet jeden z odborníků.

Muž z Uruguaye dnes dost možná zpytuje svědomí. Namísto velkého penisu, po kterém toužil, má totiž mezi nohama světélkující kouli. Vstřikovat si do údu jakékoliv látky se tedy rozhodně nevyplácí. Navíc, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo!