Praktický lékař Štěpán Juška z Červených Peček se na oficiálním webu své ordinace ostře pustil do pacientů, kteří se odmítají očkovat proti covidu-19. Podle něj by se měli probrat. Zároveň poděkoval těm, kteří se v současné epidemii chovají slušně, ohleduplně a inteligentně.

„Co máte pořád s tím očkováním? Celý život do sebe sypete sra*ky plné chemie, éček a antibiotik. Jste tlustí jak jateční prasata, kouříte, chlastáte, jezdíte bezohledně v autě, necháte si napíchat injekce na záda a ani se neptáte, co v tom je,“ vzkazuje lékař v rozzuřeném příspěvku odpůrcům vakcín proti covidu-19.

„Žerete pastu pro koně, co by odčervila celé stádo, souložíte s pochybnýma prostitutkama, připalujete si kůži v solárku, nedodržujete léčebný režim, na všechny virózy chcete haldu antibiotik, na blbý opar nejlépe antivirotika. To je jako všechno zdravé?“ ptá se doktor Juška.

Podle něj by ve Spojených státech, kde za jediné poškození zdraví hrozí miliardové soudy, nevypustili do oběhu závadnou vakcínu. „A i kdyby. Troufám si říct, že na covid a ostatní nemoci, které se nemůžou řešit kvůli zahlcení špitálů, umře násobně více lidí. Nejde přeci jen o vás, ale hlavně o ostatní lidi,“ pokračuje lékař.

„Že se může někdo nakazit a umřít i přes očkování, ví už i pomeranč. Že nemoc přenáší i očkovaní, rovněž. Jde ale hlavně o virovou nálož,“ vysvětluje Juška s tím, že čím více toho na někoho přeneseme, tím reálnější je riziko jeho úmrtí. „Jistě vám poděkují i ti, kteří trpí jako psi s rozpadlou kyčlí a na opiátech čekají na operaci. Lidé s rakovinou, kterým se nedostane včasné diagnózy,“ uvádí dále rozčílený lékař.

„Demokracie je zjednodušeně právo většiny,“ tvrdí Juška. „Máte plnou dr*ku vlastní svobody. Ta ale končí tam, kde začíná svoboda druhého. Stačí přeci selský rozum, nemusíte pořád dokola papouškovat všechny pi*oviny z internetu! Co je to za frajeřinu odmítat z principu to, o čem vím velký h*vno?“ ptá se. „Slušně to tady bylo napsáno přes rok a nic. Tak se nepohoršujte,“ uzavírá Juška.