Coco je sedmiletý kříženec pekingského palácového psa a pudla. Její majitelka Alina Michaelsová (32) ji dopřává víc, než by bylo zdrávo – načančané narozeninové oslavy, Vánoce a značkové oblečení. Ve svém psím šatníku tak má více než 500 kusů „hadříků“. Vlastní i miniaturní automobil.

Rozmazlená fenka má šatníky dokonce čtyři šatníky, jejichž obsah stál její majitelku zhruba 75 tisíc amerických dolarů, tedy 1,6 milionů korun. Jsou plné luxusních značek od Louis Vuitton až po Valentino. Členové Alininy rodiny i její přátelé jsou často zmatení tím, kolik za svého psa utrácí a myslí si, že je bláznivá, píše New York Post.

Alina Michaelsová totiž ráda zasypává svého rozmazleného pejska velkou lásko a drahým zbožím. Každoročně své fence dokonce organizuje narozeninovou oslavu v hodnotě víc než 5 tisíc dolarů, tedy asi 112 tisíc korun. Svému mazlíčkovi tak už připravila oslavy s tématikou mořským panen či karnevalů.

Michaelsové pracuje jako likvidátorka pojistných událostí v australském Sydney, kde žije se svým psem a manželem Srmenem. „Coco je moje chlupaté dítě a zaslouží si celý svět. V téhle chvíli jsem utratila tisíce, ale ráda ji oblíkám do oblečení, které miluji,“ přiznala fanatická pánička.

Alina přiznala, že má Coco ve svém šatníku více než 500 kusů věcí, mezi kterými byste našli šaty, mikiny, postroje nebo i náhrdelníky. To ale není vše. Pes má dokonce své vlastní miniaturní růžové Lamborghini, se kterým se předvádí na soutěžích.

Co má Coco v šatníku?

Mezi kousky, které Coco vlastní, patří například župan Versace nebo motýlek od Gucci. „Jakkoli to se svým pejskem přeháním – ať už s večírky, nebo šatníkem – mám pocit, že neutrácím víc, než by utrácel rodič. Ráda bych měla děti, ale právě teď mám panovačné chlupaté dítě, které mě omotalo okolo své packy,“ přiznala majitelka.

Australanka se se svým rozmazleným pejskem ráda chlubí na Instagramu, kde nasbírala už více než 50 tisíc sledujících. Coco se tak stala senzací pro svět sociálních sítí. „Když je tak trochu hvězdou Instagramu, je dobře známá svými příspěvky. Vypadá úžasně v pestrých barvách, ale ráda ji oblíkám do růžové,“ dodala Michaelsová.