Nejstarší dceři zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) se zřejmě ve Finsku nedaří tak, jak si představovala. Je bez práce a její manžel Timo Tolkki (56) se opět vydal na koncertní šňůru do Jižní Ameriky. Dominika Gottová (48) se proto rozhodla vrátit do Česka, řekla webu Expres.cz.

Gottová ještě před časem tvrdila, že se bude ve Finsku živit jako ostraha na letišti. Podle svých slov si dokonce udělala rekvalifikační kurz. „Teď to bude trochu akčnější, budu se učit i různé druhy sebeobrany. Po absolvování kurzu budu moci pracovat jako ostraha na letišti či v bance. Ptala jsem se jedné paní, která tuto práci dělá a je starší než já, jak to zvládá. Říkala, že úplně v pohodě, takže se moc těším,“ popsala tehdy dcera zpěváka.

Nyní se však chystá na návrat do České republiky. „Timo byl hrát v USA a teď bude do konce května hrát v Jižní Americe. Mluvíme spolu každý den přes WhatsApp,“ popsala Dominika Gottová s tím, že v dubnu přiletí do Prahy. „Bude tam určitě teplejší jaro než tady u nás,“ vysvětlila.

Podle informací webu Expres.cz bude dcera Karla Gotta v hlavním městě zároveň opět prezentovat píseň Pro tebe, kterou nazpívala s italským producentem Gabrielem Grillottim. „Píseň bude navíc přezpívána do němčiny,“ řekl webu dobře informovaný zdroj.

Že by se Dominika Gottová v Praze setkala s vdovou po zesnulém zpěvákovi, je málo pravděpodobné. S Ivanou (46) je totiž dlouhodobě na nože. Naposledy jí přes média vzkázala, že Karel onemocněl rakovinou kvůli ní. Dominika prohlásila, že na něj Ivana vyvíjela velký tlak a nechovala se k němu hezky.

„Jsem přesvědčená o tom, že táta onemocněl kvůli Ivaně. Nechovala se k němu občas hezky a vyvíjela na něj velký tlak. Myslím si, že z ní byl v neustálém stresu,“ řekla Dominika Gottová v únorovém vydání magazínu Sedmička. „Je známo, že rakovina a podobné nemoci vznikají právě ze stresu. Tak to asi bylo i u mého tatínka,“ prohlásila tehdy dcera zesnulého zpěváka.