Poté, co zpěvačka Hana Zagorová (75) oznámila, že bez náhrady ruší všechny své koncerty, fanoušci se začali strachovat o její zdraví. Obávají se například, zda opět nebojuje v nemocnici o život. Jedenáctinásobná slavice se totiž uzavřela před světem a nekomunikuje ani se svými přáteli, napsal Blesk.

Deníku se však se zpěvačkou nyní podařilo spojit. „Nebojte! Žiju a nejsem v žádné nemocnici. Jsem doma se Štefanem a máme se dobře, uklidnila Zagorová fanoušky. 

„Nebylo to pro mne ani trochu snadné, ale nakonec jsem se rozhodla všechny svoje koncerty do konce tohoto roku zrušit. Necítím se totiž ještě úplně dobře a myslím, že by to na mně bylo i znát. A to si moji fanoušci opravdu nezaslouží. A já také ne, popsala zpěvačka Blesku. 

Koncerty musela Zagorová rušit už v loňském roce. Od předloňského těžkého průběhu onemocnění covid-19 totiž podle svých slov bojuje se zdravotními problémy.

„Jsem zvyklá podávat výkon na sto procent, a pokud to nejde, tak raději nic. Slibuju ale, protože do konce roku uplyne ještě hodně času, že se dám dohromady a že si zase všichni společně zazpíváme, dodala slavice s tím, že k tomu nemůže říct více. „Když se zpěvák necítí na sto procent, zpívat by neměl. O tom jsem alespoň já silně přesvědčena, uzavřela zpěvačka.

Ke zrušeným koncertům se minulý pátek vyjádřila také na svém Facebooku. „Bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia,“ napsala Hanka.

Ke zdravotnímu stavu Hany Zagorové se už před týdnem vyjádřil také její manžel Štefan Margita (65). „Hanička se má dobře, nic jí není. Akorát je se mnou ve Stuttgartu, kde mě zítra čeká premiéra Borise Godunova ve Státní opeře. Líbí se jí tady a užívá si to. S koncerty byly nějaké změny, ale určitě budou,“ řekl operní pěvec deníku Expres.