Odhodlaný vůdce, který stojí za smrtí milionů nevinných lidí. Představa ideálního světa Adolfa Hitlera byla více než zvrácená. Jak je ale patrné z přísně tajné špionážní zprávy, i za dveřmi jeho ložnice se odehrávala zvěrstva. Diktátor nacistického Německa měl rád ponižování v té nejšpinavější formě.

Na veřejnosti působil suverénně, s ničím se nemazlil a při cestě za splněním svého snu v něm kolovala chladná krev. Málokoho by proto napadlo, že byl Adolf Hitler ve svém milostném životě naprostým opakem obecně známé persony. Jak uvádí magazín New York Post, nechvalně známý diktátor se v soukromí oddával takovým hrátkám, které jsou i pro dnešní společnost velmi pobuřující.

Přísně utajovaná špionážní zpráva, kterou sepsal doktor Walter C. Langer, vznikla během druhé světové války. Stalo se tak na příkaz šéfů tajných agentů, kteří chtěli vědět, co způsobuje Hitlerovo obzvlášť kruté chování. Ve zprávě se tak například uvádí, že měl Adolf Hitler miniaturní penis. Ten by eventuálně mohl být jedním z důvodů jeho frustrace a pocitu méněcennosti, které mohly být kompenzovány právě jeho násilnostmi a pověstí nemilosrdného vůdce.

Ať už to ale bylo jakkoliv, za dveřmi ložnice se z neohroženého diktátora stával submisivní malý muž toužící po potrestání. Podle webu New York Post měl Hitler nesmírně rád, když jej během sexuálních her ženy brutálně kopaly. Jednou z nich měla být i německá herečka Renate Müllerová, kterou diktátor údajně jedné noci přinutil, aby jej fyzicky napadla. Herečka později spáchala sebevraždu.

Tady ovšem jeho fetiše nekončí. Forma ponižování, kterou na sobě rád nechával aplikovat, totiž sahá ještě dál. Dokument zveřejněný špionážními službami totiž uvádí, že si Adolf Hitler liboval v tom, když na něj ženy kálely. Podle doktora Langera byl Hitler koprofil, tedy jedinec, který je sexuálně motivovaný k čichání pachu výkalů či jejich konzumaci. Stejně tak i například sledováním defekace. „Praktikování této perverznosti představuje to vůbec největší ponížení,” okomentoval Hitlerovu zálibu Langer.

Jednu dobu se dokonce hovořilo o tom, že tuto praktiku vyžadoval i po své neteři Geli Raubalové. Člen nacistů Ernst Roehm o Hitlerově zálibě ve výkalech zase při jedné večeři vyprávěl svým přátelům. Právě tam jej měli zaslechnout špióni. Rovněž uvedl, že má vůdce velmi rád rolnické dívky. „Když stojí na poli a pak se ohnou, aby mohly pracovat, vždycky je rád pozoruje. Hlavně ty, které měly velké a kulaté zadnice. To je Hitlerův sexuální život. Zvláštní chlapík,” měl podle zprávy Roehm kdysi říct.