Mistr Světa Všeho. Tak se jmenuje nové multiplatinové album česko-italského magnáta Kapitána Dema, na kterém podle svých slov pracoval devět let a mělo by jít o vůbec nejlepší nahrávku všech dob. Novinka vyšla poslední den letošního roku, křest desky proběhne 4. května 2022 na megalomanském koncertu v pražském O2 universu. 

„Na tom albu je hodně hostů, který znám z golfu, z podsvětí nebo z branže, a kterejch si za něco vážím. Jedním z nich je Dalibor Janda, se kterým už roky chodíme na ryby a kecáme o zlatejch časech v šoubyznysu v devadesátkách a o posmrtným životě,“ vysvětluje Kapitán Demo, který je uměleckým alter egem hudebního producenta Jiřího Buriana. 

Album je podle něj nabité zajímavými hosty z řad českých celebrit, těšit se na ně mohou i fanoušci na květnovém koncertu. Dorazí například herec Zdeněk Godla nebo zpěváci Jan Bendig a Dalibor Janda, se kterým Demo nazpíval první singl „Pudeme domů a budeme někoho pomlouvat“.

„Každej kdo mě zná ví, že naše koncerty jsou nezapomenutelný a to znamená, že se na ně nedá zapomenout. Stejně tak tomu bude i v O2 universu. Křest desky Mistr Světa Všeho se odehraje ve třech časových pásmech a dvanácti dimenzích. Uvidíš tam všechny, který v českým šoubyznysu něco znamenají, ale i normální lidi jako seš ty,“ dodává Kapitán Demo.

Jiří Burian je vnukem hudebního skladatele a divadelníka E. F. Buriana a stojí za několika projekty, z nichž nejvýraznější je právě Kapitán Demo. Součástí tohoto uskupení jsou i exotičtí bratranci Jordan Haj a Givinar Kříž. Jordan si zahrál například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a znám je také ze show Tvoje tvář má známý hlas. Givinara jste mohli sledovat v kulinářské soutěži MasterChef.