V přehlídku nekorektního humoru se zvrhlo natáčení silvestrovského vydání talk show 7 pádů Honzy Dědka. Ostravští improvizátoři Tři tygři neváhali vytáhnout témata jako feminismus, incest, LGBT komunita, sex se zvířaty, pedofilii i politiku. Veškeré zábrany korektnosti pak odhodil herec Štěpán Kozub, když se pustil do vyprávění svého zážitku z urologického vyšetření. To už musel dokonce zakročit i režisér.

„Šel jsem poprvé na urologii. Jako peklo, ponížení vnitřní. Přišel jsem tam, byl tam starý doktor. Řekl vyskočte si, nohy od sebe. Říkal jsem si, klid, myslel jsem na nejhorší věci a jak asi vypadají jeho vejce, když je mu 80. Vzal gumovou rukavici, teď mi tam zajel. Pak mě poslal nahoru na sono. Modlil jsem se, aby tam nebyla nějaká pěkná doktorka,“ spustil Štěpán Kozub.

„Ty vole. Nádherná dvoumetrová blondcka, úplně jsem byl vyřízenej. Lehl jsem si, ona vzala gelík, řekla: Šup, ukažte mi ta varlátka. Tak jsem vypustil krakena. Vzala tu pistoli a začala kroužit. Pak řekla: Uchopte penis a přiložte k pupíku, jela okružní cestu. Já ty vole. Ona: Tak semenné váčky jsou plné, tady malá cystička, to je jako by nic, to fouknete a už tam není. Jste zdravý a že jste byl tak statečný, vemte si Hašlerku…“ vyprávěl dál populární herec.

To už ale zřejmě bylo moc i na režiséra pořadu Vojtěcha Nouzáka. „Štěpáne, já potřebuju něco do televize!“ vzkázal s tím, že tohle do televize před desátou hodinou nemůže projít. Kozub už byl ale rozjetý a rozhodně zastavovat nehodlal. Naopak ještě přidal.

„Ty srabe! A to jsem nechtěl říct tenhle fór a teď ho řeknu. Přátelé, mám fór, který může posunout veškeré hranice televizní zábavy v České republice. Pojďme se teď všichni smluvit, že to je vtip, že to, co řeknu, si nemyslím a že s tím nesouhlasím. Ale vy taky ne, a proto to můžeme vyprávět. Kluci ten fór znají, je strašný, morbidní, ale je strašně vtipný. Já pak asi zdrhnu, až to řeknu,“ uvedl své další vystoupení Kozub a spustil vyprávění vtipu, kvůli kterému musela televize posunout vysílání talk show tak, aby hercovy vtípky nepředběhly desátou večerní.