Jako v hororovém filmu si museli ve středu večeř připadat brněnští strážnici. Když byli přivolání k nehybně ležícímu muži na tramvajové zastávce, ukázalo se, že je naopak až moc čilý. Dvacetiletý mladík totiž začal nečekaně výt a jednoho z městských policistů se dokonce pokusil kousnout. 

Dispečer brněnského dopravního podniku zpozoroval ve středu večer na tramvajové zastávce nehybně ležícího muže. V obavě o jeho zdraví se proto obrátil na městskou policii. Když strážníci dorazili na místo, mladík na přítomnost hlídky nejprve nereagoval. 

Probral se až ve chvíli, kdy se k němu jeden ze strážníků přiblížil, aby zjistil, jestli je v pořádku. „Dvacetiletý muž znenadání zprudka vyskočil, hlasitě zavyl a pokusil se strážníka kousnout a pak také udeřit,“ popsal mluvčí městské policie Jakub Ghanem. 

Útok mladíka se strážníkům podařilo odvrátit pomocí donucovacích prostředků. „Muž i nadále vytrvale vyl, choval se nevyzpytatelně, a protože jeho agresivita sílila, museli ho spoutat,“ vysvětloval zvířecí chování mladíka mluvčí Ghanem.

Hlídka nakonec předala muže do rukou zdravotníků. Vzhledem k tomu, že nebyl schopen ovládat své jednání, požádali strážníky o asistenci při převozu do nemocnice.