Po měsících odloučení, které nakonec skončilo rozchodem, je zpěvačka Monika Bagárová (27) opět ve vztahu se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32). Lásce zkusí dát ještě šanci, a to zejména kvůli téměř dvouleté dcerce Rumince, potvrdila samotná zpěvačka.

Po jejich nedávné krátké rodinné idylce, při které věnovali čas nákupům v hračkářství a návštěvě luxusních značkových obchodů v pražské Pařížské ulici, však Muradov odletěl zpět do Uzbekistánu. Tam úspěšně působí už několik měsíců, Monika mu i přesto věří a těší se na jeho brzký návrat.

„Ano, s Machem jsme opět spolu,“ potvrdila zpěvačka v živém vysílání na svém Instagramu. „Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že spolu budeme trávit více času. Mach teď odlétá do Uzbekistánu organizovat galavečer, ale brzy se zase vrátí,“ vysvětlila, co se aktuálně v jejich vztahu děje.

Muradov v Uzbekistánu rozjíždí vlastní MMA a zároveň se hodně angažuje v tamní politice, ve které má ambice dostáhnout na významný post. V zemi je zejména mezi mladými velmi oblíbený, šance na úspěch proto má.

Bagárová se v živém vysílání podělila se svými fanoušky i o hodnotách v jejím životě, mezi které řadí zejména rodinu. „Já žiju svůj sen a každý den jsem vděčná Bohu a svým rodičům,“ prohlásila. „Ke štěstí mi stačí málo, ale přitom je to tak hodně. Zdravá rodina, láska, úsměv a radost mých nejbližších,“ prozradila, čeho si opravdu nejvíc cení. Na první místo ale samozřejmě řadí svou dcerku Ruminku.

Přímo na děti se jí zeptal její nejlepší kamarád Jan Bendig (27), který bydlí jen pár kroků od domu Muradova, kde Monika s dcerkou opět bydlí. „Kdy myslíš, že porodíš ty další děti, které jsem ti předpověděl?“ položil v nadsázce otázku na Instagramu. „Ráda bych to stihla do třicítky,“ odpověděla pobaveně sedmadvacetiletá zpěvačka a pořádně tím překvapila.

Znamenalo by to, že druhé dítě už by muselo být minimálně v procesu tvorby, aby další rok mohla začít pracovat na třetím. To zřejmě ale úplně reálné nebude, dá se však chápat, že téma druhého potomka je na stole.