Díky populární pěvecké show SuperStar si mnoho mladých talentovaných zpěváků může splnit svůj sen a podívat se do světa skutečného showbyznysu. Soutěžící proto dělají vše, aby se dostali až do finálových kol. Život však někdy přináší nečekané situace a velké sny se mohou rychle rozplynout.

Těžké životní rozhodnutí musela udělat soutěžící Chili Ta Thuy, kterou diváci znají už z kuchařské show MasterChef. Sympatická tmavovláska se v SuperStar dostala až mezi nejlepších osmdesát finalistů. Že se v ní skrývá velký talent a mohla by postoupit mezi ty nejlepší, však už neukáže.

Když s dalšími dvěma děvčaty – Larou Abou Hamdan a Carmen Saroyanovou – nacvičovala společnou píseň pro porotu, nečekaně ji zazvonil telefon. Od rodiny se dozvěděla zdrcující zprávu a ze soutěže na vlastní žádost odstoupila.

se souhlasem TV Nova

Chili Ta Thuy v SuperStar | FOTO: se souhlasem TV Nova

„Dozvěděla jsem se, že mám vážně nemocnou tetu, která má rakovinu kostní dřeně, a je na tom čím dál tím hůř,“ vysvětlila svůj odchod ze SuperStar Chili. „I když to nebylo lehké rozhodnutí, tak jsem usoudila, že je nejlepší, když skončím,“ dodala nadějná zpěvačka.

Chili si jistě pamatují také diváci loňského ročníku kulinářské show MasterChef. Tehdy ji těsně unikl postup mezi nejlepších pět kuchařů. Osudnou se mladé dívce stala vyřazovací výzva, ve které měli soutěžící připravit raviolu. „Jste výjimečná žena, ale vaše cesta v soutěži končí,“ prohlásil na konci dílu porotce Radek Kašpárek.

„Kromě vaření mě vždycky bavil i zpěv. A díky MasterChefovi jsem zjistila, že je občas fajn říct bláznivým nápadům ano. A tak jsem si řekla, že dám šanci i zpěvu, protože to je moje celoživotní vášeň,“ prozradila před svým prvním vystoupením v SuperStar Chili.