Do štědrého večera zbývá už jen pár hodin, obchody jsou zavřené a vy ještě pořád nemáte dárky pod vánoční stromeček pro své blízké? Není třeba ztrácet hlavu, právě pro takové případy přeci existuje internet. Přinášíme několik tipů, kterými jistě uděláte všem radost.

Předplatné webu nebo novin

Čte někdo z vaší rodiny nebo přátel nějaké webové stránky s placenými články nebo chodí každý den do trafiky pro noviny? Objednejte mu předplatné. Jeho délku můžete navíc zvolit podle svého rozpočtu. Uvidíte, jak bude šťastný.

Darujte e-knihu

Knížkou člověk nikdy nic nepokazí. A to platí i v případě, že ji darujete v elektronické podobě. Pokud má váš blízký čtečku knih, není nad čím uvažovat. Kupte nejnovější pecku od populárních autorů a dobrý dárek je na světě.

Lístky na koncert

V současné době pandemie je to sice odvážný krok, ale jak se říká, kdo se bojí nesmí do lesa. Na jaře například v Rakousku vystoupí Tom Grennan či Imagine Dragons, do Polska zase dorazí Coldplay. Podpořit však můžete i některého z českých umělců.

Poukázka na masáž nebo wellness

V tomto případě se snad ani nedá trefit vedle. Za voucher na masáž nebo wellness vám musí poděkovat téměř každý. Stačí vybrat správnou proceduru, zvolit datum nebo platnost a zaplatit. Každý si přeci jednou za čas zaslouží vypnout a relaxovat.

Letenka

Pokud je váš blízký milovníkem cestování, neváhejte a kupte mu letenky. Jeďte spolu třeba do Říma, Paříže nebo do Londýna. Pokud jste plánovali hodnotnější dárek, můžete svým milovaným pár kliky pořídit i cestu do Spojených států. Přes zimu navíc koupíte letenky za zajímavé peníze.

Skipass

V případě milovníků sportu také není nad čím přemýšlet. Skipass dnes dokážete pořídit z domova už na pár kliknutí, váš blízký však dostane dárek, na který nikdy nezapomene. A už je jedno, jestli ho pošlete na hory za rohem nebo rovnou do Alp.

Permanentka do kina

I když jistě máte v dobré paměti zavřená kina. To ale aktuálně neplatí a snad už nikdy nebude. Pořiďte proto jednoduše lístek na jeho oblíbený film nebo rovnou permanentku na měsíc, tři nebo klidně na celý rok. Pokud je někdo z vašich blízkých filmový fanoušek, ale rád se na ně dívá doma, předplaťte mu jednu ze streamovacích služeb.