Drogy, alkohol, skandály a soudní spory – tak by šly popsat poslední roky kdysi velmi oblíbené dětské hvězdy. Hollywood na Lindsay Lohanovou (34) tak trochu zanevřel. Teď se zdá, že se jí blýská na lepší časy.

Kariéra se herečce začala hroutit zhruba od roku 2007, kdy jí soud nařídil protialkoholní léčbu za řízení pod vlivem alkohol a držení drog. Tu však nedokončila a následovala řada kauz, odnětí svobody i 120 hodin veřejně prospěšných prací v márnici.

Od té doby se objevila jen v několika béčkových filmech nevalného hodnocení, případně si zahrála sem tam nějakou vedlejší roli v seriálech jako například 2 $ocky. Výjimkou je film Among the Shadows z roku 2019. V hororu si zahrála hlavní roli, obdiv diváků si však podle filmové databáze IMDb nezískala.

Lohanová se tak může radovat, že si na ni tvůrci z Netflixu vzpomněli. Internetová televize si uvědomila, že vánoční filmy jsou tahákem na peníze a není tedy divu, že se s nimi doslova roztrhl pytel. Snímky jako Pan Jangle a vánoční dobrodružství, Vánoční kronika či Vánoční princ si získaly srdce diváků.

A právě v nové vánoční romantické komedii si Lohanová zahraje rozmazlenou a zkaženou dědičku hotelu, která se čerstvě zasnoubila, píše magazín Variety. Ta po nehodě na lyžích skončí se ztrátou paměti. Jen pár dní před Vánoci se tak ocitne v péči krásného, ale obyčejného a chudého muže a jeho dcery. Zbytek obsazení zatím nebyl oznámen.

Lindsey se proslavila jako jedenáctiletá v dnes již legendárním filmu Past na rodiče (1998). Následovaly hity jako Mezi námi děvčaty (2003) a Protivný sprostý holky (2004). Těmito rolemi si upevnila pozici tzv. áčkové herečky.

Po letech pronásledování bulvárními médii a různým skandálům se stáhla do ústraní někdy v roce 2010. Přestěhovala se do zahraničí a žila v Evropě nebo v Dubaji.