Další praštěný nápad z hlavy Kaye Westa? Po tom, co chodil Paříží v masce, se objevila informace, že shání lidi bez domova. Chce je navléct do své nové kolekce a poslat je na módní mola. Skrývá se však za tím dobrý účel. Bezdomovcům totiž dá práci a tedy i peníze, píše deník Independent.

Hudebník a módní návrhář Kanye West, který si loni změnil jméno na Ye, chystá společně s Davidem Sabastianem novou kolekci. Sabastian stojí za Skid Row Fashion Week – týdnem módy v Los Angeles, který mimo jiné pomáhá lidem bez střechy nad hlavou.

Dalším členem týmu je i Westova nová přítelkyně Julia Fox. S tou se setkal začátkem tohoto roku, kdy rapper nahrával své nové album Donda 2. To má vyjít 22. února. Společně se rozhodli vytvořit kolekci Yeezy X Skidrow Fashionweek.

Na konec února je plánována i samotná přehlídka. Jak už její název připomíná, modely se stanou bezdomovci, kteří žijí na nechvalně známé losangeleské ulici Skid Row. Všechny výdělky, které se během prohlídky podaří vysbírat, půjdou na podporu lidí, kteří přišli o své domovy a žijí na ulici.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kanye West (@kanyethegoatwest)

Kanye West se ve svém bohatém životě věnuje hudbě a módě. Jako producent spolupracoval s Jay-Z, Aliciou Keys nebo Janet Jackson. V roce 2010 oslovil i českého choreografa Yemiho A.D., vznikl tak unikátní klip, který se natáčel v České republice.

Od roku 2012 žil s Kim Kardashian, se kterou mají děti. O rok později se zasnoubili a 24. května 2014 se ve Forte di Belvedere v italské Florencii vzali. V červu 2020 Kanye svou ženu obvinil z nevěry a poslal ji na potrat. Ta loni podala žádost o rozvod.