Oblíbená pěvecká show se vrací na obrazovky. Televize Nova společně se slovenskou Markízou na podzim chystá další řadu SuperStar. Castingy jsou už v plném proudu a zpěváci se už určitě nemohou dočkat až zapůsobí na porotu. Ta zůstane ve stejné sestavě jako v posledním ročníku.

„Za porotcovský stůl usedne v roce 2021 moderátor Leoš Mareš, zpěvačka Monika Bagárová, herečka Patricie Pagáčová, stálice Pavol Habera a hudebník Marián Čekovský. Máte se na co těšit!“ oznámila televize Nova na svém webu.

„SuperStar je nejúspěšnější talentová show v Česku i na Slovensku, a já věřím, že v nadcházejícím ročníku navážeme na úspěch minulé sezóny. Těším se, že společně s mým týmem, perfektně sladěnou porotou a oběma televizemi, Novou i Markízou, budeme opět stát při zrodu nových potenciálních hvězd našeho showbyznysu,“ prozradil kreativní producent a režisér pěvecké show Pepe Majeský.

Poslední ročník loni na jaře byl tak úspěšný, že televize oznámila další řadu hned po jeho skončení. Minulou řadu sledovalo téměř třicet procent diváků ve věkové skupiny 15 až 54 let, do hlasování o svých oblíbencích se zapojilo 700 tisíc diváků. Vítězkou se stala Barbora Piešová.

Do vysílání však tehdy zasáhla pandemie koronaviru. Kvůli epidemické situaci tehdy obě televize odvysílaly pouze dva živé finálové přenosy, kde navíc nebyli přítomni žádní diváci.

Soutěžící i členové poroty musely tehdy podstupovat testování na covid-19, nechyběly roušky, rukavice, štíty a další zdravotnické pomůcky pro celý štáb.

Pouze soutěžící, porota a kapela pak byli během živého vysílání bez roušek. Finalisté pobývali v hotelu s omezeným režimem, aby se minimalizoval jejich kontakt s veřejností.