Současný ruský prezident Vladimir Putin, který aktuálně dělá vrásky na čele nejednomu evropskému státníkovi, si své soukromí velmi pozorně střeží. Před nějakou dobou se však na veřejnost dostala šokující informace, ze které jistě neměl radost. Média totiž přišla s informací, že jeden z nejmocnějším mužů světa má nemanželskou dceru s bývalou uklízečkou. Ta se navíc záhadně rychle vypracovala na miliardářku.

Vladimir Putin měl mít během jednoho z funkčních období v úřadu prezidenta Ruské federace poměr se Světlanou Krivonogikhovou, se kterou má mít nyní čerstvě plnoletou dceru jménem Elizaveta, informoval v minulosti například web Proect.

Bývalá milenka šéfa Kremlu měla podle webu pracovat jako uklízečka v obchodě. Po boku ruského prezidenta byla spatřena po roce 2000, dítě se jim pak mělo narodit v roce 2003.

Faktu, že je Elizaveta dcerou Putina, naznačuje hned několik skutečností. Například to, že její prostřední jméno je Vladimirovna, což by značilo, že se její táta jmenoval Vladimir. V rodném listě navíc žádného otce uvedeného nemá.

Experti na genetiku se zároveň shodují, že má Elizaveta s ruským prezidentem shodné rysy ve tváři, píše web. Podle některých programů existuje dokonce sedmdesátiprocentní šance, že jsou příbuzní.

Putin má oficiálně dvě dcery. Pětatřicetiletou Marii a o rok mladší Katerinu, se svojí ženou Ludmilou se rozvedl v roce 2013.

Kolem bývalé milenky ruské hlavy státu však koluje mnoho otazníků. Podle některých novinářů je například zvláštní, jak rychle se matka údajné nemanželské dcery ruské hlavy státu dostala k velkému majetku.

Podle některých zdrojů drží Světlana akcie ve výši 8 milionů liber, tedy přes 230 milionů korun, v Bank Rossiya. Zároveň má být majitelkou slavného nočního klubu Leningrad Centre.