Na pokračování kultovního seriálu Stranger Things si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Detaily o čtvrté řadě už ale nějakou dobu pronikají na veřejnost. Nyní tvůrci zveřejnili trailer, ze kterého mrazí. Moc toho o další sérii však neprozradil.

Upoutávka na čtvrtou řadu, na kterou již čekáme pěkně dlouho, nás zavede do Hawkinské národní laboratoře. Spousta malých dětí si v jedné velké místnosti obložené kachličkami až po strop hraje nejrůznější hry. Pak vstoupí postava Marina Brennera a ohlásí poněkud zlověstným způsobem, že pro děti něco naplánoval.

Kamera se přes celou dlouho halu otočí a zamíří si to ke dveřím s číslem jedenáct. Do tmy se najednou ozve otázka: „Jedenáctko, posloucháš?“ Její oči se najednou otevřou.

Fanoušci mají oči na stopkách. Ti v komentářích píší, že jsou připraveni. „Jedenáctko, posloucháš? Naskočila mi doslova husí kůže,“ popsal jeden z věrných diváků. „Jestli se čtvrtá řada bude věnovat minulosti Jedenáctky, nastražím uši. Chci slyšet, co se jí stalo,“ přiznala se další divačka.

Je to už pěkně dlouhá doba, co jsme naposledy mohli spatřit Mika, Willa, Lucase, Dustina a Jedenáctku. Natáčení další série bylo totiž odloženo kvůli pandemii koronaviru. Na začátku letošního roku se produkce naštěstí rozběhla, jenže s datem premiéry to tak jisté už není. Očekávat bychom ji mohli v průběhu příštího roku.

Ať už se k lidem dostane kdykoli, můžeme si být jistí, že je na co se těšit. Herec Joe Keery, který ztvárňuje Steve Harringtona, bude čtvrté pokračování mnohem zlověstnější. „Myslím si, že tahle série (a vím, že to říkám pokaždé) bude rozhodně mnohem děsivější než v předchozích letech, i přesto, že minulá řada byla dost hrůzostrašná,“ prozradil herec v rozhovoru pro Total Film.