Od posledního samostatného filmu s Batmanem uteklo už téměř deset let. Fanoušci ale konečně dostanou to, na co dlouho čekali. Premiéra nového filmu s jednoduchým názvem The Batman se totiž nezadržitelně blíží. Do kin by se měl dostat už v březnu příštího roku. 

Hlavní roli ve filmu měl ztvárnit devětačtyřicetiletý kalifornský rodák Ben Affleck, nakonec si však netopýřího muže zahraje mnohem mladší britský herec Robert Pattinson. 

Film The Batman nebude žádná pohádka pro děti. Půjde o akční thriller, který ukáže netopýřího muže v jeho mládí, kdy se snaží vyvážit svůj hněv a smysl pro spravedlnost. Robert Pattinson přinese syrový a intenzivní obraz Batmana, který musí zápasit sám se sebou a řešit, zda je skutečně lepší než zlo, proti kterému bojuje. 

Ve filmu se objeví Catwoman

Warner Bros. představil první trailer už před několika měsíci. Před pár dny však zveřejnil úplně nový, ve kterém se objevila i Catwoman v podání slavné americké herečky Zoë Kravitzové. Vztah mezi kočičí ženou a Batmanem je zatím zahalen rouškou tajemství a i samotná hlavní postava má pochybnosti, zda jde o přátelství nebo něco jiného. 

Kravitzová se hodí na roli Catwoman dokonale, což je znát už v novém traileru. Je mazaná a na rozdíl od Pattinsonovy zadumané a věčně zamračené postavy přináší na plátno vtip a šarm. Trailer je sám o sobě hodně napínavý a akční. Pokud patříte mezi fanoušky filmových adaptací slavných komiksů s Batmanem, máte se jistě na co těšit.