Bar ve Spojeném království se rozhodl vyjádřit svůj názor na ruského prezidenta Vladimira Putina skutečně originálním způsobem. Jeho fotografii totiž umístili na pánské toalety. Obličej šéfa Kremlu je k dispozici pánům přímo v pisoárech. V podniku však nejde o úplnou novinku, dosud tam měli fotku jiného politika.

Existuje nepochybně mnoho způsobů, jak vyjádřit svůj nesouhlas s ruskou invazí na Ukrajinu. Originálně k tomu přistoupil bar v Nottinghamu, který do pisoárů na pánských toaletách umístil fotografii Vladimira Putina, píše web LadBible.

Dosud pánové mohli vykonávat svou potřebu na podobiznu bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. Toho tedy nyní nahradil snímek Vladimira Putina, na kterém se usmívá a mává rukou.

„Vladimir Putin na pánské toaletě,“ pochlubil se bar na Instagramu. Slova doplňuje fotografie, na které je vidět, že podobizna ruského prezidenta je umístěna na zadní straně pisoáru.

Podle komentářů pod příspěvkem je jasné, že bar nebude mít nouzi o nové zákazníky. Mnozí k fotografii napsali, že jde o přímo geniální nápad. „Skvělý nápad. Jen škoda, že nemá otevřenou pusu,“ vzkázal jeden z uživatelů sociální sítě.

Snaží se tou nataženou rukou na něco dosáhnout?“ vtipkuje další z diskutujících. „Krásný obrázek! Na zdraví z Polska,“ reaguje jiný z uživatelů sociální sítě.