V současné době se zřejmě dají vydělávat peníze jakýmkoli způsobem. Dokazuje to příběh pětadvacetileté dívky, která se pyšní váhou 222 kilogramů. Přijít si na pořádný balík dokáže tím, že se zasekne například ve dveřích, autě nebo ve sprše, píše deník Mirror.

O tom, že lidé mají různé fetiše, není pochyb. Toho využívá bývalá šéfkuchařka Danielle Birchová z Anglie, která vydělává peníze tím, že se někde zasekne. Sama prozradila, že si tak přijde na více než 1500 liber měsíčně, tedy zhruba 43 tisíc korun.

Podle Danielle muži rádi sledují videa, ve kterých uvízne ve dveřích, v autě nebo například sprše. Jiným se prý líbí, když si sedne do vířivky, ze které začne přetékat voda. Žena však upozorňuje, že její obsah nemá sexuální podtext.

Za svá videa si prý může účtovat peníze jen proto, že někteří muži milují ženy s plnějšími tvary. Zároveň je prý baví sledovat, jak její váha ovlivňuje každodenní život.

„Kdysi jsem nosila volné oblečení, abych skryla svou váhu. Od chvíle, kdy ukazuju své tělo na internetu, mám vyšší sebevědomí. Uvědomila jsem si, že nemusím být pro každého atraktivní, ale jsou lidé, kteří mé tělo oceňují,“ vysvětluje Danielle.

@.big.dee My body is so wobbly 😅 #fredabelly #fatgirls #ssbbwlover #thickthighessaveslive ♬ Freakumdresschallenge – b.beyonce

„Patřím do skupiny nadrozměrných, velkých a krásných žen, které váží 150 až 230 kilo. Já mám 222 kilo, takže i kdybych chtěla zhubnout, pořád bych patřila do této kategorie. A jak se zdá, je velmi populární,“ tvrdí mladá žena.

Danielle si účtuje zhruba 100 korun za pětiminutová videa, v přepočtu asi 250 korun pak kasíruje za dvacetiminutová. Na krátkých videích si prý zkouší roztomilé outfity. I když jsou některé kousky vyzývavé, nepovažuje to za nic sexuálního.

@.big.dee This sound is the best #fredabelly #fatgirls #ssbbwlover #gorgeousgirl ♬ original sound – jackie tanti

Danielle přiznává, že nově objevená láska k tělu prý pomohla nejen jí, ale i jiným ženám přijmout své tělo. Ke kariéře šéfkuchařky už se podle svých slov vrátit neplánuje.

„Teď můžu svou váhu využít ve svůj prospěch a vydělat peníze. Neumím si představit, že bych se vrátila k práci šéfkuchařky, protože v práci jsem trávila dlouhých 16 hodin. Prodej videí mi dává mnohem větší svobodu,“ dodává žena.